שר סנדה מלכת הפיטנס החיפאית שעשתה כותרות סוגרת את הבסטה

שתפו באהבה

שר סנדה החיפאית שהתחילה כמדריכת פיטנס וכושר שעשתה בעצמה שינוי וכך צמחה להיות גורו בתחום הפיטנס והכושר הודיעה כי היא סוגרת את סניפיה עקב חובות של 24 מיליון ש״ח.שר פיטנס, הודיעה בשבוע שעבר על סגירת הסניפים שלה , לאחר שנקלעה לקשיים כלכליים

אינסטגרם

בהודעה שהוציאה לקהל עוקביה כתבה: "לכל משפחת שר פיטנס היקרה שלי. לאחר ימים קשים ולאחר מאבק משפטי לא קל מול חברות האשראי והבנקים, לצערנו הרב אני נאלצת החל ממחר לעצור את הפעילות בסניפים. כמובן שכל החיובים על חודש מרץ יזוכו חזרה בכרטיס האשראי בהחזר מלא. אוהבת ושולחת חיבוק חזק, שר".

שר סנדה עלתה לכותרות לאחר לידת בנה השני כשחלתה מיד לאחר הלידה בחיידק טורף והיתה על ערש דווי וניצלה בנס ועברה שיקום.לסנדה יש סיפור משפחתי כואב שנכתב עליו הרבה. אביה פשט רגל  בילדותה ונדרס למוות עקב חובות ואמה נפלה אל מותה , לפני מספר שנים ברח׳ התאנה בנשר.

סנדה ואחיה , לירום שניהם מצליחנים שעשו יש מאין למרות תלאות חייהם.סיפורי ההצלחה שלהם נכתבו פה פעם אחר פעם

עוד הוסיפה סנדה כשביקשה מלקוחותיה לפנות לחברת האשראי בעצמן ולבטל את הוראת הקבע הקיימת: "אני מבקשת מכל מי שחויבה בהוראת קבע בחודש מרץ לפנות בדחיפות לחברת האשראי ולדרוש ביטול עבור החיוב החודשי שלא ניתן עבורו שירות (חודש מרץ). זוהי זכותכן החוקית לדרוש זאת מהם לפי חוק הגנת הצרכן והם לא יכולים לחיי אתכן על שירות שלא ניתן".

פיטנס כאמור, סוגרת את סניפיה לאחר שעורך דינה פנה לבית המשפט בבקשה להוצאת צו עיכוב הליכים והסדר חוב בין החברה לנושיה, בטענה כי החברה נקלעה לקשיים בעקבות מגפת הקורונה, אך גם זה לא עזר.

 


שתפו באהבה

אודות המחבר

Avatar photo

ענת שקד

ענת שקד - וכולם מדברים עליך
משפיענית רשת
ניהול תוכן
עיתונאית
משרד יחסי ציבור ויעוץ תקשורת

השארת תגובה