סינטה בר- מסעדה אורבנית בחיפה

שתפו באהבה

אנו מכירים את הסינטה בר עוד כששכנה על ציר מוריה והוקמה בשנת 2003 . בשנה שכותבת שורות אלו פתחה משרד יחסי ציבור מעל פאב הבראון . אלי שחרית החל שם את מפעל חייו ובצמוד אליה , היה הסינטה בר אקספרס. מאז הסינטה בר ירדה למבואות הדרומיים של חיפה קרוב יותר לאיזור ההיי טק של מת״מ . הסינטה בר אקספרס עבר לפני מספר חודשים לפינת מרכז איינשטיין ועוד יותר כבית קפה וכדלי ביסטרו.

 

מסעדת הסינטה בר נמצאת כיום ברחוב נתיב האור 1, חיפה. מטבח עדכני עם השפעות צרפתיות וים תיכוניות, המתבסס על מנות קלאסיות. עיצוב מרשים ועוצמתי עם אווירה ושירות מוקפדים ביותר. ישנו תפריט עסקיות בין 12:00-17:00, במקום זמינים: תפריט ילדים, תפריט באנגלית, תפריטים ללא גלוטן.

 

אז כן יש מסעדות אורבניות בחיפה.העיר  שהולכת לישון בשבע בערב מציעה חוויה מיוחדת לזוגות ומשפחות , לסועדים הייטקיסטים ותופסת מקום נכבדכמסעדת ביסטרו עירונית וותיקה  התפריט כולל מנות מקומיות שמשתנות גם בהתאם לעונות השנה. בסינטה בר יש הקפדה על אווירה שלווה, מוזיקה רכה שמאפשרת להתרכז בפרטנר, שירות חם ונעים ושילוב של חומרי גלם איכותיים ביותר בכל המנות בתפריט. יש כמות גדולה של מנות פתיחה והבחירה עשויה להיות קשה. המנות העיקריות נעות בין בשרים לבין דגים לבין מטעמים מן המטבח האיטלקי. אם הדייט בסופ"ש אל תשכחו להזמין מקום מספיק זמן מראש כי המקום מבוקש מאוד.במיוחד כשיש משחק באיצטדיון סמי עופר ממול.

 


שתפו באהבה

אודות המחבר

Avatar photo

ענת שקד

ענת שקד - וכולם מדברים עליך
משפיענית רשת
ניהול תוכן
עיתונאית
משרד יחסי ציבור ויעוץ תקשורת

השארת תגובה