סיגל שטרנברג- אלופת פינוי בינוי של חיפה

שתפו באהבה

 

סיגל שטרנברג ,מתמחה בניהול וייצוג דיירים בפרויקטים של  התחדשות עירונית , לפי שיטתה ,היזמים נהנים משמירה על האינטרסים של הדיירים.

שטרנברג לא חשבה להיכנס לעולם העסקים הנדל״ני שהוא ברובו גברי הארד קור, אך נקלעה לסכסוך שהצליחה לפתור – ולאחר כניסתה לעולם הבנייה , סיגל למדה אדריכלות. לאחר מכן היא נרשמה ללימודי גישור ופתחה משרד אשר מקדם פרוייקטים של תמ"א הריסה ופינוי בינוי ברחבי הארץ, וכיום היא מקדמת קרוב לשלושים  פרוייקטים.

סיגל, כיצד מנהלים פרויקט כזה ?

״ארגון  וקידום מתחם פינוי בינוי זהו הליך קשה ומורכב. תחילתו במינוי ועד בועט וחרוץ שיעזור לנו לקדם את הפרוייקט. בחירת עו"ד דיירים מקצועי בעל נסיון ורגישות לטפל בדיירים מבוגרים. עליי להיות אוזן קשבת לכלל הדיירים, לזהות מחסומים ולאגד בין הדיירים. זוהי עבודה שוחקת ומאתגרת אך בתהליך עצמו הדיירים נפעמים מהאנרגיה הטובה בה מתנהלת ישיבת ועד״.

הכי מספק זה לשמוע מהדיירים "איתך התהליך קל יותר, הפכת אותנו לשכנים טובים יותר״ .מסכמת שטרנברג את עבודתה היומיומית.

סיגל שטרנברג, המייסדת והבעלים של משרד "סיגל שטרנברג", מתמחה ומנהלת את אחת מהמשימות המורכבות ביותר בעולם ההתחדשות העירונית – ניהול וייצוג דיירים. בריאיון איתה מספרת שטרנברג, אחת מהנשים הבולטות בצפון במאבק לקידום ושיפור מצב העצמאיים והעסקים הקטנים והבינוניים מזה שנים ובפרט במשבר הקורונה, כי הסוד להצלחת פרוייקט התחדשות עירונית הוא רתימת הדיירים לפרויקט ולכן, במקרים רבים, חברות יזמיות הן אלו שפונות אליה, כדי שתכנס לפרויקט ותצליח לארגן את הדיירים ולהפיג את חששותיהם

שטרנברג נותנת מענה ומלווה אלפי דיירים, בעשרות פרויקטים ברחבי הארץ לדבריה, הרקע שלה כיועצת חברתית – בעלת תעודה מהרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, מעניקה לה יתרון ויחד עם האמפטיה, ההקשבה, היצירתיות, מתקבל הערך המוסף שלה בפרויקט.

 

מדוע הזימים נעזרים בך?

יזמים גילו שניתן לשכור את שירותיו של האדריכל הטוב והיצירתי ביותר, והדיירים יצרו קשר עם משרד עורכי דין מהשורה הראשונה, אבל בלי מישהו שמסוגל לגשר בין הדיירים בדרך שקופה ועדינה, קשה מאוד לקדם פרויקט של פינוי בינוי, ולכן גם יזמים בונים אליי במתחמים חדשים.".


שתפו באהבה

אודות המחבר

Avatar photo

ענת שקד

ענת שקד - וכולם מדברים עליך
משפיענית רשת
ניהול תוכן
עיתונאית
משרד יחסי ציבור ויעוץ תקשורת

השארת תגובה