מירי לוי – מנהלת השיווק של מכללת all4horses ( וידיאו )

שתפו באהבה

 

מי לא זוכר את מירי לוי ? מלכת החן של ישראל תוצרת חיפה ? כותבת שורות אלו ראיינה אותה, במלון ליאונרדו ,עוד כנערה בת 19 חוששת מתחרות מלכת היופי של ישראל וממצמצת מכמות הלאשים שנחתה עליה. לימים כשכתבתי על תיאטרון הסטודיו בבית הכט בכרמל והגעתי לסקר הופעה של פבלו רוזנברג , הייתי עדה לפגישה הראשונה שלהם בה נצתה האהבה שהחזיקה 19 שנה והניבה ילדה יפיפיה .

מירי , היות וגדלה במרומי הכרמל , אהבה לרכב על  סוסים ולימים הפכה תחביב זה למקצוע והצטרפה ל all4horses ,מפעל החיים של אילן רוזנברג, בעל תואר שני מהטכניון , מאמן סוסים, אלוף אירופה בשנת 2004 ו-6 פעמים אלוף גרמניה ברכיבה מערבית .

all4horses היא מכללה להכשרת מדריכי רכיבה בה מתקיימים קורס מדריך רכיבה טיפולית , מדריך רכיבה מערבית, מדריך אילוף סוסים  וקורסז מבוא לרכיבת סוסים .

מירי לוי  היא מנהלת השיווק החייכנית והחיננית של מכללת all4horses ״ הצטרפתי למכללה לפני 7 שנים ומאז אנחנו כמו משפחה אחת גדולה. הצוות שלנו הוא ממובילי ענף הרכיבה התחרותית בישראל .אילן רוזנברג אלוף אירופה  ו 7 פעמים אלוף גרמניה. גילי שדמות , מיסדת ענף הall round בישראל , מתחרה ומכינה  מתחרים לתחרויות בינלאומיות.״

 

מירי לוי ״ התחלתי לרכב בגיל 12 בסגנון אינגליש (קפיצות) במשך 6 שנים, חנכתי באופן פרטי בחורה עיוורת בעלת פיגור מגיל 16 עד 18.לאחר מכן, שירתתי בצבא בתפקיד משקי”ת מתנדבים-  אחראית על מתנדבי צה”ל המורכבים מקבוצות שונות של הורים שכולים, בעלי מוגבלויות ופיגור.לאחר הצבא, המשכתי לרכב בסגנון מערבי בצורה מסודרת, ועבדתי כמדריכה לרכיבה מערבית וטיפולית.התנסיתי רבות בהדרכת מקרים קשים של עיוורים ונכים.התחריתי בתחום האול אראונד במקצי הפלז’ר ירוקי ופתוח וזכיתי במקומות ראשון, שני ושלישי.ריכזתי את התחום הטיפולי במשך תקופה ארוכה בחווה גדולה במרכז הארץ וניהלתי את החווה במשך 7 שנים.כיום, אחראית על הרשמת סטודנטים לקורסי מדריכים של מכללת All4Horses בבעלות אילן רוזנברג, דייב ת’ורפ וגילי שדמות

 


שתפו באהבה

אודות המחבר

Avatar photo

ענת שקד

ענת שקד - וכולם מדברים עליך
משפיענית רשת
ניהול תוכן
עיתונאית
משרד יחסי ציבור ויעוץ תקשורת

השארת תגובה