מיניברן סוכות 2023 -קהילה שהיא חוויה

שתפו באהבה

קהילת *אם-הברן* (M-Burn) היא קהילה איכותית ואינטימית שחיה ונושמת במשך כל השנה כדי לאפשר לחוות מרחבים שמדברים בשפה של אהבה ונתינה ,אהבת חינם והדדיות. כל זאת בכדי  לאפשר לחברי הקהילה לחוות אושר אמיתי ובלתי תלוי.

רוב חברי הקהילה נפגשים ויוצרים יחד בית בטבע לאומנות, מוסיקה, אהבת חינם ונתינה ללא תנאי (פעם זה מיניברן ופעם זה מסיברן). מפגשי הקהילה הם גם מרחב לביטוי עצמי, חופש פעולה, קבלת האחר, השתתפות ועשיה, העצמה אישית ,ערבות הדדית וכל ערכי תרבות הברן בפרט הא-מסחריות שחיונית כל כך לייצרת מרחבים השראתיים.

מייסד קהילת הm-burn הוא ירון בן שושן .אירועי הברן החלו בארצות הבית עם הברנינג מן , האח התאום הישראלי הוא המידברן והאח הקטן הוא המיניברן. הברנרים המיתולוגים הם משוגעים לדבר ונהנים מהקונספט .המיניברן קיים כחמש שנים.

 

מישקה והצוות מכינים ארוחת שישי.

הארועים הקהילה הינם ללא מטרות רווח.  כל אחד מאיתנו תורם מעצמו לארוע ובעצם למען עצמו ולמען כולנו. חלק מאיישים את הגייט, חלק יוצרים אומנות, חלק מתפעלים מרפאה, חלק מנגנים על העמדה, חלק מכינים ארוחות במטבח, חלק מנחים פעילויות וסדנאות, חלק מסתובבים במרחב כדי לוודא שהכל כשורה, חלק מופיעים על הבמה וחלק בונים את הכפר הקטן והקסום הזה שכולנו מגיעים אליו כדי לעשות את האחר עשיר ברוחו ומאושר בליבו.

מיניברן סוכות התקיים באיזור הדרום , בלוקיישן שהוא חורשה , עצי אקליפטוס , מרחבים עצומים ומתחמים כמו מרחב הוליסטי , פלאייה בו התקיימו המסיבות , מתחם הופעות , מטבח, מקלחות , שירותים, איזור האוהלים שבחלקם משפחות וחלקם חבר׳ה איכותיים שהם אוהבי אדם ובעלי נתינה אינסופית שכל אחד מהם כישרוני בתחומו .

המחנה התקיים כ-4 ימים בהם הקמנו אוהלים , נהננו מהביחד, ממוסיקה משובחת , הופעות , מתחם הוליסטי עם תרגולי יוגה , ופילאטיס, יצירה , איפור, איזור לילדים, מטבח שיתופי ועוד. הכרנו אנשים טובים , מוכשרים ובעלי נתינה לזולת.

למרות שבשבת מוקדם בבוקר העירו אותנו טילים ואזעקות וקטעו את כל הוויב והיופי של ישראל האחרת אבל זוהי למעשה המציאות הישראלית.כל עוד נהיה איתנים וחזקים כמו ההווי שראיתי במיניברן , אף אויב לא יוכל לשבור אותנו .

ירון בן שושן מייסד המיניברן

 

 


שתפו באהבה

אודות המחבר

Avatar photo

ענת שקד

ענת שקד - וכולם מדברים עליך
משפיענית רשת
ניהול תוכן
עיתונאית
משרד יחסי ציבור ויעוץ תקשורת

2 תגובות
 1. עידן

  היי ענת ,
  אכן היה נפלא, היה כיף להכיר ולראות אותך ברחבה.
  תודה רבה, כתבת נהדר.🙏
  להתראות בארוע הבא .
  עידן. Dj TshaBes LoTus.

השארת תגובה