השחקן אשטון קוצ׳ר פותח הכל

שתפו באהבה

השחקן וכוכב "מופע שנות ה-70" התראיין לכתבת השער של מגזין Esquire והתייחס לספר האוטוביוגרפי של גרושתו, דמי מור, שחשפה כי הם נהגו לעשות שלישיות ושהוא בגד בה ("התעצבנתי בטירוף"), החברות עם דני מסטרסון שהואשם באונס ("הייתי רוצה שהוא יימצא חף מפשע") והמחלה הקשה איתה התמודד ("פאקינג רצתי מרתון")

שלוש שנים וחצי לאחר שיצא לאור ספר הזיכרונות של דמי מור, בו היא סיפרה על נישואיה לשחקן אשטון קוצ'ר (44) שכללו שלישיות ובגידה, וכעת הגיע תורו של קוצ'ר להגיב לדבריה. בריאיון לכתבת השער של מגזין Esquire שיתף כי לא היה מרוצה מהחלטתה של גרושתו לחשוף את הבעיות הזוגיות שלהם, למרות שמקורב לשחקן סיפר באותה התקופה כי "הוא ידע שזה עתיד לקרות".
"הייתי עצבני בטירוף. סוף-סוף הגעתי לנקודה בה התקשורת הניחה לי, לאשתי ולילדים ואז למחרת – צלמי הפפראצי חיכו בבית הספר של הילדים", אמר. קוצ'ר כמעט המשיך את המשפט אך לבסוף החליט לעצור וסיכם בכך שהוא לא רוצה לפתוח שום דבר מהנושא הזה.
במהלך הריאיון נזכר קוצ'ר איך חייו השתנו ברגע שמערכת היחסים שלו ושל מור, המבוגרת ממנו ב-15 שנים, נחשפה, אי שם בשנת 2003. השחקן, שהיה אז בן 26, ברגע אחד הפך להיות האב החורג של שלוש בנותיה של מור – רומר, סקאוט וטלולה. "הייתי בן 26 ונשאתי באחריות על ילדים בני 8, 10 ו-12. ככה כנראה הורים צעירים חוו את שנות העשרים שלהם". השחקן הוסיף ודיבר על ההפלה שעברה מור כשהייתה בחודש השישי להריונה. "לאבד ילד שאתה חושב שיהיה לך זה ממש כואב. אני אוהב ילדים. לא הייתי מתחתן עם אישה שיש לה שלושה ילדים אם לא הייתי אוהב ילדים. הרעיון ללדת עוד ילד היה מדהים. מכל סיבה שהיא, הייתי צריך לעבור את החוויה הזו".

קוצ'ר ומור החלו לצאת בתחילת שנות ה-2000 ומיסדו את הקשר בשנת 2005. בנובמבר 2011 ובצל השמועות על בגידה, מור הודיעה על הפרידה ושנה לאחר מכן היה זה קוצ'ר שהגיש את מסמכי הגירושים, שנכנסו לתוקף סופי בשנת 2013. בריאיון סיפר השחקן על תחושת הכישלון שהציפה אותו לאחר אובדן הילד והפרידה. "שום דבר לא גורם לך להרגיש כמו כישלון יותר מגירושים. נכשלת בנישואים".
בספרה Inside Out: A Memoir שיתפה מור כי ב-2010 היא גילתה דרך הצהובונים שקוצ'ר בילה לילה עם אישה אחרת בזמן שהייתה מחוץ לעיר, בצילומי סרט. כשהתעמתה איתו לגבי העניין, הוא הודה בכך, אבל טען שהבגידה הייתה לגיטימית, כי העובדה שעשו שלישייה ערערה את הגבולות והצדיקה את מה שעשה.שלוש שנים לאחר הגירושים נישא קוצ'ר לשחקנית מילה קוניס, ששיחקה לצידו בקומדיה "מופע שנות ה-70". בריאיון סיפר כי מה שגרם לו להאיץ את היחסים עם קוניס הייתה העובדה שהוא תמיד העריץ אותה. "הכישרונות שלה, הכישורים שלה. ידעתי שהיא לא צריכה אותי והיא ידעה שאני לא צריך אותה. כבר הכרנו את כל הלכלוך אחד על השנייה. אשתי הרבה יותר מגניבה ממני". על זה אנחנו בטח לא נתווכח.

 


שתפו באהבה

אודות המחבר

Avatar photo

ענת שקד

ענת שקד - וכולם מדברים עליך
משפיענית רשת
ניהול תוכן
עיתונאית
משרד יחסי ציבור ויעוץ תקשורת

השארת תגובה