אן זיוי מצטרפת למשפחה ותוביל את קטגוריית הביוטי של ADIKA

שתפו באהבה

לראשונה רשת עדיקה תשתף פעולה עם המנחה, הדוגמנית, מובילת דעת הקהל ואשת העסקים אן זיוי

ותציע את קולקציית מוצרי הביוטי Annzi

ADIKA X ANNZI צילום גיא כושי ויריב פיין

מותג האופנה ADIKA משיק קטגוריית ביוטי חדשה בשיתוף עם המנחה, מובילת דעת הקהל ואשת העסקים אן זיוי, ותתחיל למכור את קולקציית מוצרי הביוטי Annzi.

בתוך כך, תשיק ADIKA את הבושם החדש של מותג ANNZI, עליו עבדה אן זיוי בשנתיים האחרונות.

הבושם החדש ANNZI בושם יוניסקס עוצמתי ביותר, בעל ניחוח נקי ופרשי יימכר בבלעדיות ברשת עדיקה.

בנוסף, הקולקציה תכלול את כל הפריטים האהובים של המותג ANNZI: מוצרי שיער המעניקים מראה מעוצב, מוצרים לשיזוף עצמי בעלי פורמולות איכותיות, מברשות גוף, קונסילר לעור הפנים במספר גוונים ומוצרי הגנה מפני השמש.

 

מרשת עדיקה נמסר: "אנו גאים ונרגשים להגדיל את היצע מוצרי החברה ומהיום להציע גם מוצרי קוסמטיקה ואיפור על ידי שיתוף הפעולה עם אן זיוי, אשר המותג שלה גודל וצובר תאוצה גדולה מאז הקמתו. החיבור עם אן היה מידי והתאים כמו כפפה ליד מיד לאחר הפגישה הראשונה. היה ברור שאן היא הדמות האידיאלית להוביל את עולם הביוטי בעדיקה לראשונה. אנו סמוכים ובטוחים כי שיתוף הפעולה עם אן יהיה מוצלח ויגדיל את קהל הלקוחות שלנו."

 

מאן זיוי נמסר: "אני מתרגשת להצטרף למשפחה מושלמת כמו עדיקה ולהיות הראשונה שתוביל את עולם הביוטי במותג כל כך גדול ואהוב, זה רגע מרגש עבורי. לא יכולתי לבקש בית טוב יותר עבור המוצרים שלי. מהשנייה הראשונה הרגשתי שאנחנו יכולים לעשות דברים מטורפים ביחד וזאת רק ההתחלה."

 

טווח מחירי מוצרי ANNZI ברשת עדיקה: 69-349 ₪


שתפו באהבה

אודות המחבר

Avatar photo

ענת שקד

ענת שקד - וכולם מדברים עליך
משפיענית רשת
ניהול תוכן
עיתונאית
משרד יחסי ציבור ויעוץ תקשורת

השארת תגובה