אירוע היוגה של השנה מגיע לכפר הנוקדים בסוף השבוע 21-23-9 ( קוד קופון בהודעה פרטית )

שתפו באהבה


פסטיבל ישראל ליוגה השביעי – אירוע היוגה הגדול, המקיף והמרכזי בישראל יתקיים זו הפעם השביעית והפעם מגיע דרומה עד לכפר הנוקדים!

למעלה מ-50 ממורי היוגה הטובים והמובילים בישראל | יותר מ-10 מתחמים בסגנונות וזרמים שונים | כ-100 שיעורים והרצאות   שונות | מוזיקה | ריקודים | הופעות | טקסים מרכזיים | שיעורי בוקר עם מוזיקה חיה | סאונד הילינג לייב בכל יום עם האמנים המובילים בארץ | הופעות מרכזיות עם פרם ג'ושוע ולהקתו | ליאורה יצחק במופע טקס שירה הודית ומנטרות | סשן אקסטטיק דאנס המארח את דר המגיע היישר מארה"ב וגואטמלה | מתחם ילדים הכולל פעילויות יצירה וציור, יוגה לילדים, הפעלות והופעות

מתי? 21-23 בספטמבר 2023

בסוף השבוע בין ראש השנה לכיפור


לפרטים נוספים והרשמה:
https://www.israelyogafestival.co.il/

 

פסטיבל ישראל ליוגה יתקיים זו השנה השביעית ברציפות והפעם לראשונה בכפר הנוקדים, נווה מדבר אמיתי הנמצא בלב מדבר יהודה. זהו ללא ספק אירוע היוגה הגדול, המקיף והמרכזי ביותר בישראל והוא יתקיים בסוף השבוע בין ראש השנה לכיפור, בתאריכים 21-23 בספטמבר (ימים חמישי / שישי / שבת). לאחר 6 שנים ראשונות מרגשות ומכוננות, 6 שנים בהם פסטיבל ישראל ליוגה גדל, התפתח והפך למסורת שנתית חשובה ומרגשת והפך להיות פסטיבל וכנס היוגה הגדול, המקיף והמרכזי בישראל, הוא יתקיים זו הפעם הראשונה בכפר הנוקדים: מרחק שעה וחצי נסיעה ממרכז הארץ. באירוע מתאספת לה קהילת היוגה על זרמיה השונים ויוצרת עולם ומציאות אחת שכולה על טהרת היוגה.

 

כ-50 ממורי היוגה הטובים והמובילים בישראל יתכנסו וילמדו ב-10 מתחמים בסגנונות וזרמים שונים, במעל ל-100 שיעורים, סדנאות והרצאות שונות. כל זאת ועוד לצד מוזיקה, ריקוד, הופעות וטקסים מרכזיים, עם כ-1200 מתרגלות ומתרגלים מכל רחבי הארץ המתכנסים ל-2 לילות ו-3 ימים של יחד, בכפר מדברי ענקי ומרהיב ביופיו ובאווירה רגועה ושוקקת חיים.

 

המוזיקה בפסטיבל ישראל ליוגה הינה נדבך חשוב מהחוויה והיא שזורה ומלווה את הפסטיבל לכל אורכו. כל לילה, בבמה המרכזית, היכן שכל באי הפסטיבל מתכנסים יחדיו, יתארחו אמנים מובילים כגון פרם ג'ושוע ולהקתו, ליאורה יצחק במופע טקס שירה הודית ומנטרות, סשן אקסטטיק דאנס המארח את דר שמגיע אל הפסטיבל כל הדרך מארה"ב וגואטמלה ומתקלט בכל רחבי העולם. גם במשך היום באודיטוריום הממוזג, ובבמה המרכזית תתקיים התרחשות מוזיקלית עם החל סאונד הילינג, דרך קירטאן ומנטרות מהמסורת היוגית, לשירה מקודשת בהשתתפות הקהל ועד למופעים קצביים וסוחפים של קצב וריקוד בערב. לצידם של ההופעות, יתקיימו בפסטיבל הטקסיים המרכזיים המשולבים מתחילתו ועד סופו, כמו גם הרצאות מיוחדות, 108 ברכות לשמש בשקיעה של שישי ועוד…. גם במהלך היום, תתנגן מוזיקה עדינה ורגועה במרחבי הכפר ותייצר את האווירה המתאימה תוך שימת דגש על אווירה מדיטטיבית כשאין רעש מסביב….

 

הפסטיבל מיועד לאוהבי, מתרגלות ומתרגלי יוגה באשר הם ובכל רמה, מורים ומורות ליוגה אשר רוצים להשתלם, לקבל השראה וללמוד ממיטב המורים בישראל. למעשה הפסטיבל הוא גם כנס היוגה המקצועי הגדול והמקיף בישראל בו מלמדים כל שנה עשרות רבות ממורי היוגה הטובים והמובילים בישראל, רבים מהם מורים המובילים הלכה למעשה את הוראת היוגה בישראל ולאורך עשרות שנים, מעבירים קורסי מורים ומכשירים מורים ליוגה בעצמם. בפסטיבל יתארחו כולם במקום אחד ולבאי האירוע יש הזדמנות נדירה וחד פעמית לפגוש (רק פעם אחת בשנה!) כל כך הרבה מורים בכירים ליוגה הנמצאים במקום אחד במשך שלושה ימים. הפסטיבל אף מתאים לכל המשפחה וגם לילדים כאשר במהלך כל ימי הפסטיבל יופעל מתחם מיוחד לילדים הכולל פעילויות יצירה וציור, יוגה לילדים, הפעלות והופעות ועוד שלל הפתעות שיחשפו בהמשך….

 

אירוע היוגה של השנה יתקיים הפעם בכפר הנוקדים: כפר נופש מדברי בינלאומי עצום ורחב ממדים. אין כמוהו או משהו קרוב לזה, לא בישראל ולא בשום מקום אחר. זהו נווה מדבר אמיתי, הנותן את כל התנאים האופטימאליים לקיומו של הפסטיבל – החל מאזורי תרגול רבים, לאפשרויות לינה נוחות יותר, מגוונות יותר ומפנקות יותר לבאות ובאי הפסטיבל. הכפר מתוחזק ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר וכל פינה מעוצבת, כל פרט ופרט ניכר שחשבו עליו.

החיבור בין יוגה למדבר וכפר הנוקדים מאפשר ניתוק מוחלט מחייי היום יום, אין בו קליטה, ושם יתרחקו המשתתפים מהמולת היום יום ויצאו יחד למסע מעמיק יותר. גם מזג האוויר בכפר הנוקדים משחק תפקיד חשוב בנוסף, כשהתזמון של הפסטיבל נבחר בקפידה בתקופת הסתיו הנעים, במהלך תקופת החגים בסוף השבוע בין ראש השנה ליום כיפור, עם תחילתה של שנה חדשה ורעננה ואווירת החגים שבאוויר.


שתפו באהבה

אודות המחבר

Avatar photo

ענת שקד

ענת שקד - וכולם מדברים עליך
משפיענית רשת
ניהול תוכן
עיתונאית
משרד יחסי ציבור ויעוץ תקשורת

השארת תגובה