אילנה גולץ – איבדה אהבה אך מצאה את עצמה מחדש

שתפו באהבה

אילנה גולץ הקרייתית היפה הוכתה בהלם ובשברון לב כשבעלה אבי גולץ ז״ל נפטר בעודו בן 48; מהתהומות היא צמחה חזרה ופתחה עסקים חדשים ופורחת מחד

את אילנה גולץ, אשת עסקים מהקריות כולנו מכירים:

גולץ מתמחה בפרסום ותקשורת ויזמית, והיא ובעלה אבי גולץ ז"ל היו ידועים בקריות ובחיפה כזוג יפה ומצליח.

לפני מספר שנים נפטר אבי גולץ בגיל 48 והדבר היכה בשוק את הביצה החיפאית.

אילנה , ספרי לנו על עצמך.

"נולדתי בחיפה, ואני הבת האמצעית בין 3 בנות למשפחה – האם עקרת בית והאב פועל בבית החורשת "אתא" שדאגו וטרחו כל השנים על השכלת שלושת הבנות

מה מחזק אותך בתהליך ההתמודדות עם האובדן של בעלך אבי ז"ל?
״לא יודעת להצביע על נקודת הזמן בא האבל לקח אותי למקומות אפלים ותהומות שמשם היה קשה מאוד לחזור. כדוגמת שיקולי דעת עסקיים גרועים שלקחתי יזמית נדל"ן מפורסמת כשותפה ולקוחה במשרד הפרסום 'יעד' שהצליח במשך 25 שנים עד אז – ואז החברה של יזמית הנדל"ן הזו חדלה מלהתקיים. שנה שלמה המשכתי לשלם את החובות של החברה, מכרתי את הווילה בגבעת טל, את כל הרכוש שלי".

"זה מטורף כמה ניסיתי בכל כוחי לשרוד את התהליך הזה. מכיוון שעוד שני לקוחות נפלו, לא הצלחתי לעשות את זה. זה לראות את כל מה שעבדתי עליו 20 שנה נגמר מול העיניים, ואמרתי לעצמי, שלפחות בתהליך הזה אני צריכה להיות שלמה עם עצמי שעשיתי הכל.

האם ניסית לקיים מערכת יחסים חדשה לאחר מכן?

״כן, בחירת בן זוג ששבר את ליבי – התוצאה היתה התרסקות כלכלית ורגשית".

מהמקום הזה היה אפשר רק לעלות לא היה ניתן לרדת משם נמוך יותר. הכנסתי לחיים שלי גבר שלא מתאים לי – והאמנתי שאצליח לשנות אותו. המקום הזה שאת מחליטה החלטות גדולות איפה שאלוהים לא הצליח ואת אומרת שאת תצליחי. אני לא יודעת מה חשבתי לעצמי כשפסעתי לכיוון החופה בפעם השנייה – פשוט לא התאמנו"

 

ומשם צמחת חזרה?

"הקמתי את חברת הפרסום מחדש תחת השם G.I גולץ אילנה תקשורת אישית ישירה. התרוממתי חזרה, לקוחותיי הנאמנים מזה 25 שנה היו שם לעזור לי ולהושיט לי יד".

"כעת מאושרת מחיי, מעריכה אותם יותר, ממתינה לאביר על הסוס הלבן – זה, שלא אחפש בו את אבי יותר. אני מאמינה בעצמי ובבורא עולם.

את מגדלת לבד מאז לכתו של אבי את שלושת ילדייך המדהימים?

״יעד – הבכור מבן השלושה למד כלכלה ועוסק בנדל"ן.
קרן – האמצעית סיימה משפטים בתחום הפלילי ופיתחה לצד זה קריירה בפיתוח אפליקצית צ'אטליסט טינדר של עולם הנדל"ן ומצליחה מאוד.
בר – למדה אדריכלות בטכניון חיפה ועשתה הסבה לוינגייט והיום בעלת מכון כושר מצליח בקריות.״

אילנה, בקרוב נראה תמונות מאושרות שלך מתאילנד – המשיכי לפרוח ולזרוח.

 


שתפו באהבה

אודות המחבר

Avatar photo

ענת שקד

ענת שקד - וכולם מדברים עליך
משפיענית רשת
ניהול תוכן
עיתונאית
משרד יחסי ציבור ויעוץ תקשורת

השארת תגובה