אדווה דדון וידין גלמן- על אהבה ומלחמה

שתפו באהבה

השחקן ידין גלמן (30)שסיקרתי פה את הסרט״ארוגם ביי״  בו השתתף בפסטיבל הסרטים בחיפה, נפצע כבר ביום הראשון למלחמה כשהגיע להגן על קבוץ בארי , מסתבר שהוא גיבור מלחמה ולא רק בסרט.

"אדוה שלי, שני דברים עיקריים למדתי מאז שהכרנו, מה היא אהבה ומה זה אושר",מפרסם גלמן באינסטה שלו לצד תמונה שלהם בבית החולם.

ב7/10 כשנפצע ידין הגיבור הוא חילץ בני ערובה, יחד עם הצוות שלו, ספג פציעות, עד שחטף כדור בחזה שהשבית אותו לאדמה. הוא שכב שם, מאבד דם בכמויות ושומע מחבלים שהולכים לו מעל הראש", היא מוסיפה. שעה עברה עד שגלמן חולץ. "כשנשלף מתחת להריסות, עוד לפני שהכניסו אותו למסוק לבית החולים, הפשיטו אותו בשטח ונתנו טיפול ראשוני לאובדן הדם הקשה שהוא חווה. בשאריות של הכרה, הוא ביקש מאחד החיילים לשים לו את הטלפון שלו בתחתונים, כדי שיוכל להתקשר לאדוה בעצמו, שלא תדאג. אדוה השלימה את השידור  ואז טסה לסורוקה".

דדון(35)  מסקרת את מלחמת ״ חרבות ברזל ״ מהשטח ימים כלילות.

מוסיף גלמן ״ "תודה שבאת איתם לחיי. בצל המלחמה שבה העולם רואה את הגבורה והכוח שלך את מציינת יום הולדת. יום הולדת שמח אשת חלומותיי, הגיבורה שלי, המושא להערצה שלי, הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים. אני אוהב אותך מהיום שפגשתי אותך".

מחמם את הלב לראות אהבה של גבר לאישה בצל המלחמה הנוראית הזאת.

ידין גלמן עם המבמאי אבי נשר ואשתו לאחר הפציעה בבית החולים

שתפו באהבה

אודות המחבר

Avatar photo

ענת שקד

ענת שקד - וכולם מדברים עליך
משפיענית רשת
ניהול תוכן
עיתונאית
משרד יחסי ציבור ויעוץ תקשורת

תגובה אחת
 1. ניסו

  אדווה מקסימה אישה מעניינת ומביאה את המציאות שלנו בדיוק כמו שהיא על המסך
  סיפור אהבה יפה ומרגש

  זאת אהבת אמת כך ניראה ….
  כולם צרכים אהבה חיבוק
  בימים אילו
  וכמובן מזל טוב

השארת תגובה